"Polecam ten gabinet - fizjoterapeuci z ogromną wiedzą i doświadczeniem, podchodzą do pacjenta profesjonalnie i indywidualnie. Problem z kolanem, z którym borykałam się od kilku lat został rozwiązany w ciągu kilku spotkań."

- INGA

"Polecam serdecznie. Z usług Dominika korzystam już wiele miesięcy i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że lepiej trafić nie mogłam, wie co robić żeby pomoc a nie zaszkodzić. ☺️"

- OLIWIA

Witam😄 do gabinetu do pani Madzi trafiłam około 8 miesięcy temu z polecenia mojej serdecznej koleżanki.
Problem polegał na bolesnych dwóch ostrogach piętowych, o których w innych gabinetach dowiedziałam się że na to nic nie pomaga tylko blokada lub operacja. Pani Madzia od razu na pierwszej wizycie podjęła się pomocy z doskonałym rezultatem. Już po kilku spotkaniach problem ustępował, a kilka tygodni później po ostrogach nie było ani śladu ani bólu.
Pani Madzia pomogła mi również w bólach szyjnych i nie tylko. Zadawała do domu różne ćwiczenia, które też pomagały. Polecam z całego serca wizyty u p. Madzi, jest niezwykle kompetentna, z ogromem wiedzy i empatii😄

- MARLENA

Opinie naszych pacjentów

*źródło- profile naszego gabinetu m.in na: Google, ZnanyLekarz.pl

Silny ból lędźwi, problemy przy pochylaniu, mrowienie i drętwienie - były nie do zniesienia. Prawidłowa diagnoza, fachowa rehabilitacja i pełen profesjonalizm zaowocowały odzyskaniem 100% sprawności, która była dla mnie priorytetowa. Serdecznie polecam, na prawdę warto! Pozdrawiam :)

- DOMINIK

Bardzo polecam wizyty u Pana Dominika, indywidualne podejście, ogromna wiedza i skuteczność terapii

- OLIWIA

Pani Magda jest profesjonalistą w swoim fachu. Przy moich niezidentyfikowanych bólach, obrzękach nóg i ograniczeniu ruchomości w biodrach postawiła trafną diagnozę i przeprowadziła serię terapii, które znacznie zmniejszyły dyskomfort towarzyszący tym dolegliwościom. Wizyty zawsze punktualne, w miłej atmosferze oraz z konkretnymi zaleceniami do kontynuowania rehabilitacji w domu. Zachęcam do skorzystania z doświadczenia Pani Magdy w zakresie diagnozy i terapii uporczywych schorzeń.

- ALICJA

Trafiłem do Pani Madzi z bólami w odcinku lędźwiowym kręgosłupa oraz z kontuzją barku. Po kilkunastu terapiach manualnych odczuwam ogromną poprawę komfortu życia, po rehabilitacji ból jest już praktycznie nie odczuwalny. Jestem bardzo zadowolony z terapii u Pani Magdy, z jej fachowego i profesjonalnego podejścia do tematu oraz niezwykle sympatycznej i serdecznej atmosfery, którą Pani Madzia stwarza podczas skutecznych, ale mimo wszystko bolesnych zabiegów. Serdecznie polecam terapię u Pani Magdy, sam również na pewno w przyszłości będę korzystać z jej pomocy.

- MICHAŁ

Lekka niepełnosprawność ruchowa powoduje u mnie występowanie silnych napięć mięśniowych. Dzięki profesjonalnym zabiegom wykonywanych przez panią Magdę - zwłaszcza dzięki terapii manualnej mogę funkcjonować bez bólu i cieszyć się większą sprawnością. Dziękuję i szczerze polecam fachowe zabiegi wykonywane przez panią Magdę Kiecoń.

- EWA

"Świetne miejsce i profesjonalne podejście do problemu :) Jak dotąd najlepsza rehabilitacja na jakiej byłam."

- LENA

Polecam wszystkim osobom, które zmagają się z dolegliwościami po urazach sportowych. Dominik Cyskowski to znakomity specjalista.

- DAWID

Fizjoterapeuta, który bardzo pomógł mi w dolegliwościach bólowych kręgosłupa. Zabiegi pomogły mi zapomnieć o bólu.

- KRZYSZTOF

Polecam bardzo Pana Dominika, wiedza, umiejętności, fach w ręku, miła atmosfera i przede wszystkim efekt pozbycia się uporczywego bólu dolnych partii pleców plus pośladka👍💪

czas ,cierpliwość plus super fachowiec musi kończyć się sukcesem👏przepraszam że trochę palce cierpiały😉życzę powodzenia i dalszych sukcesów💪💪💪💪na pewno wrócę💯

- PRZEMEK

Zdarzyła się sytuacja parę miesięcy temu, że ​wiozłam męża do szpitala (nie mógł się wyprostować, miał zakleszczone plecy). Odmówiono nam w przyjęcie, ponieważ podobno „spaceruje” przekrzywiony (wcześniej dałam mu zastrzyk, żeby przynajmniej mógł stać). Ze szpitala pojechaliśmy do lekarza (z rekomendacji szpitala wojewódzkiego). Jak zwykle nie było wolnych miejsc do lekarza rodzinnego tego dnia. Co robić?
Zdecydowaliśmy skorzystać z usług fizjoterapeuty. Pan Dominik przyjął nas i naprawdę dokonał cudu! Po pierwszym zabiegu! Dziękuję bardzo! Polecam gorąco!!!

- YANA

Fachowa pomoc Dominika pozwoliła mi szybko i skutecznie uporać się z kontuzją i powrócić do sportu wyczynowego, polecam!

- DORIAN

Powiedzenie "ręce, które leczą" jeszcze nigdy nie było tak prawdziwe i trafne jak w przypadku rąk Pana Dominika! Wystarczyła jedna wizyta, by pozbyć się bólu i drętwienia rąk. W ciągu 60 minut zdiagnozował i skorygował nieprawidłowości, które narastały od lat. Dzięki niemu mogłam następnego dnia wytrzymać niemal 10 godzin pracy przed komputerem i nie zwariować z bólu kręgosłupa. Nie dość, że Dominik jest kompetentny, ma ogromną wiedzę i spore doświadczenie zawodowe to jeszcze jest niesłychanie wkręcony w fizjoterapię, widać (i czuć :)), że to jego prawdziwą pasja. Sam sposób, w jaki opowiada o różnych technikach fizjoterapii pokazuje jak bardzo jest zajarany tym, co robi. A robi to mega profesjonalnie. I to jeszcze w bardzo miłej, luźnej atmosferze, bo Dominik jest bardzo pogodną, otwartą osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z pacjentem. Naprawdę polecam i sama nie mogę się doczekać (a raczej mój pokrzywiony kręgosłup) nie może się doczekać kolejnej wizyty u Dominika. :)

- MONIKA

Polecam Pana Dominika z czystym sumieniem. Ponad rok borykałam się z ostrogą piętową. Zwiedziłam różnych magików zwanych fizjoterapeutami, którzy obiecywali cuda i przy tym kasowali nie małe pieniądze a stopa jak bolała tak bolała. Aż trafiłam na Pana Dominika😁 fachowo podszedł do sprawy, zrobił USG i już wszystko było jasne. Jego wiedza i magiczne dłonie to klucz do sukcesu. Dzisiaj chodzę bez bólu kilometry po górach i bardzo mu za to dziękuję 😉

- IWONA

Wesele miało się odbyć o godzinie 14, a o godzinie 11 dostałem postrzału w plecach. Szybka prośba do Dominika o wizytę i trach, po wyjściu mogłem już ruszać głową, a na weselu tańczyć bez jakiegokolwiek bólu. Wizyta tańsza niż u konkurencji.

Polecam!

- TOMASZ

Bardzo polecam, szczególnie za profesjonalne podejście do pacjenta i dzielenie się dużą dawką wiedzy. Dzięki fizjoterapii stomatologicznej, prowadzonej przez p. Kiecoń, w nieco ponad miesiąc udało sięzwalczyć bruksizm i problemy ze stawem skroniowo - żuchwowym. W trakcie terapii zostały mi polecone ćwiczenia do wykonywania w domu oraz świetna specjalistka stomatolog, która pomaga w dalszym leczeniu stawów. Ponadto kolejna terapia zastosowana przez p. Kiecoń pomogła wyleczyć nadgarstek. Polecam i dziękuję za pomoc!

- K

Rehabilitacja stomatologiczna na najwyższym poziomie! 😄 Wzięto pod lupę całą moją postawę i po kilku spotkaniach pozbyłam się bólu stawów skroniowej żuchwowych a zgrzytanie zębami w nocy ustało ❤️ Bardzo dziękuję za pomoc i do zobaczenia w przyszłości, na pewno wrócę!

- SANDRA